administracja

DaneKontaktowe-EMAIL Niniejsza witryna jest nieoficjalną stroną poświęcona postaci Generała Wojciecha Jaruzelskiego. Przedstawione fakty z życia zostały zaczerpnięte z ogólnodostępnych źródeł internetowych. Wykorzystano dane z Wikipedii, blogów i innych stron poświęconych Generałowi. W przypadku potrzebny kontaktu prosimy o maila na adres admin@wojciech-jaruzelski.pl

komentarzy 5 do wpisu “administracja”

 1. Jadwiga napisał(a):

  Bez wątpienia Wojciech Jaruzelski jest postacią kontrowersyjną. Mimo wszystko jednak był on Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej. Dziękuję za upamiętnienie jego życia.

 2. PiVi napisał(a):

  Bardzo ciekawe informacje. Cieszę się, że ktoś znalazł czas i chęci by w tak kompleksowy sposób ukazać nam życie Generała. Tamte czasy jednak były ciekawsze. Dzisiejszy świat zdominowany jest przez marketing i media pełne łatwych treści.

 3. Internet napisał(a):

  Bardzo dobre kompendium wiedzy na temat Jaruzelskiego. Świetnie się czyta. Gratuluję dobrej roboty!

 4. Płyty Warstwowe napisał(a):

  Jak dla mnie Jaruzelski to żelazny człowiek o stalowym charakterze. Wspinał się po schodach życia z prawdziwą odwagą i determinacją. Od zesłańca na Syberii po Prezydenta Polski.

 5. Internauta napisał(a):

  Rewelacyjna strona. Wiele ciekawych danych, faktów i zdjęć. Co najważniejsze napisane to wszystko bez zbytniej gloryfikacji jak i potępiania – po prostu obiektywnie. Generał miał nietuzinkowe życie. Dziwię się wszystkim którzy w autorytarny sposób próbują oceniać tamte – niełatwe przecież czasy. Gratuluję.