administracja

DaneKontaktowe-EMAIL Niniejsza witryna jest nieoficjalną stroną poświęcona postaci Generała Wojciecha Jaruzelskiego. Przedstawione fakty z życia zostały zaczerpnięte z ogólnodostępnych źródeł internetowych. Wykorzystano dane z Wikipedii, blogów i innych stron poświęconych Generałowi. W przypadku potrzebny kontaktu prosimy o maila na adres admin@wojciech-jaruzelski.pl

komentarzy 16 do wpisu “administracja”

 1. Jadwiga napisał(a):

  Bez wątpienia Wojciech Jaruzelski jest postacią kontrowersyjną. Mimo wszystko jednak był on Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej. Dziękuję za upamiętnienie jego życia.

 2. PiVi napisał(a):

  Bardzo ciekawe informacje. Cieszę się, że ktoś znalazł czas i chęci by w tak kompleksowy sposób ukazać nam życie Generała. Tamte czasy jednak były ciekawsze. Dzisiejszy świat zdominowany jest przez marketing i media pełne łatwych treści.

 3. Dentysta napisał(a):

  Bardzo interesujące opracowanie. Mamy nadzieję, że tam gdzieś generał się uśmiecha się patrząc na nasz piękny – tak szybko rozwijający się Kraj a także Kraków !

 4. Transport Warszawa napisał(a):

  Świetna strona ! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – Transport Przeprowadzki Warszawa !

 5. Świetliki napisał(a):

  Stan wojenny to była klapa polityczna i wizerunkowa. Było z tego dużo politycznego dymu. Do dziś historycy sprzeczają się czy wprowadzenie go było dobrą decyzją czy też pomysłem wariata stojącego na krawędzi dachu.

 6. Internet napisał(a):

  Bardzo dobre kompendium wiedzy na temat Jaruzelskiego. Świetnie się czyta. Gratuluję dobrej roboty!

 7. Płyty Warstwowe napisał(a):

  Bardzo ciekawe omówienie. Generał Jaruzelski budował nie tylko PRL ale i RP. Bez wątpienia był człowiekiem ze stali. Przeżył w końcu zesłanie na Syberię, a w Polsce wspiął się na dachy władzy! Gdy pękały fundamenty socjalistycznej gospodarki potrafił usiąść do okrągłego stołu i zmienić melodię graną przez zdarte płyty na zupełnie inną drogę dzięki czemu mamy w Kraju dziś tak prężnie rozwijającą się gospodarkę.

 8. Fibaro napisał(a):

  Generał był niewątpliwie bardzo inteligentnym człowiekiem. Dobrze, że w ostatnich latach życia wycofał się z życia politycznego i mógł je spędzić w domu.

 9. Pranie napisał(a):

  Dawno nie czytałem tak dobrze zrobionego opracowania. Materiał został wyczyszczony ze zbędnych szczegółów i dzięki temu łatwo się go czyta.

 10. Płyty Warstwowe napisał(a):

  Jak dla mnie Jaruzelski to żelazny człowiek o stalowym charakterze. Wspinał się po schodach życia z prawdziwą odwagą i determinacją. Od zesłańca na Syberii po Prezydenta Polski.

 11. Adwokat napisał(a):

  Jaruzelski nie poniósł prawnych konsekwencji wprowadzenia stanu wojennego mimo tego, że wiele osób sobie tego życzyło. Jako prawnik uważam, ze byłaby to arcy ciekawa sprawa na wokandzie. Nie jedna kancelaria adwokacka chciałaby choć raz wystąpić w sprawie tego kalibru.

 12. Odwodnienia napisał(a):

  Cały czas wiele osób zadaje sobie czy wprowadzenie stanu wojennego miało sens. Jest wersja, że partyjny beton chciał wprowadzić do Polski obce wojska. Nie jeden z opozycjonistów jednak wpadł w kanał w czasie tej burzy.

 13. Płyta Warstwowa napisał(a):

  Ciekawe artykuły i bardzo ciekawy człowiek. Wiele się zdarzyło przez ostatnie dwadzieścia lat i wielu ludzi mocno starało się w budowaniu naszego kraju.

 14. Internauta napisał(a):

  Rewelacyjna strona. Wiele ciekawych danych, faktów i zdjęć. Co najważniejsze napisane to wszystko bez zbytniej gloryfikacji jak i potępiania – po prostu obiektywnie. Generał miał nietuzinkowe życie. Dziwię się wszystkim którzy w autorytarny sposób próbują oceniać tamte – niełatwe przecież czasy. Gratuluję.

 15. RWTrans Warszawa napisał(a):

  Świetnie napisane. Pamiętam te czasy -kiedy transporty czołgów jechały koleją.

 16. Księgowa Warszawa napisał(a):

  Ocena z pewnością nie jest łatwe. W bilansie życia trzeba by wziąć pod uwagę wszystko. Ja nie potrafię tego jednoznacznie podsumować.